Categorieën

Rode wijn / Spanje / Herència Altés 'La Pilosa'

Herència Altés 'La Pilosa'

Herencia ALtes La Pilosa_WInes Unlimited
Herència Altés 'La Pilosa'
100% Garnatxa Peluda
€ 18,50
Prijs per fles
Het aantal wijnpunten dat je voor dit product ontvangt is 18
Variatie: Herència Altés 'La Pilosa'
Aantal: 
Bestellen
 

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Domein:
Herència Altés is een familiewijnhuis dat bestaat uit 50 hectare wijngaarden, allemaal biologisch bewerkt, gelegen in de Terra Alta regio tussen de gemeenten Batea en Gandesa. Het ligt ongeveer 420-500 m boven de zeespiegel, waarvan 20 hectare oude wijnstokken, aangeplant tussen het begin en het midden van de 20e eeuw.
Núria Altés is geboren in Batea (Terra Alta) in een familie van wijnboeren die generatie na generatie hebben gezorgd voor het familie-erfgoed, en hun liefde voor hun land hebben doorgegeven. Rafael De Haan, wiens vader Engels en moeder Spaans is, werd geboren in Kent (Engeland). Zijn passie voor authentieke wijnen leidde hem naar Terra
Alta, waar hij veel meer vond: een familie en een levensproject. Het waren precies die ervaringen van een jeugd tussen de wijngaarden en de passie voor een land, en voor de wereld van wijn, die Núria en Rafa ertoe brachten om in 2010 het project te starten dat we vandaag kennen als Herencia Altés.

OOGST / VINIFICATIE
Voordat de druiven de wijnmakerij binnengaan, worden ze 24 uur bij 4ºC gekoeld, waarna de beste druiven worden geselecteerd.
Opvullen in betonnen vaten met 50% van de druiven.
De alcoholische gisting (spontaan met inheemse gisten) en malolactische gisting vinden plaats in betonnen kuipen met 50% van de hele druiven, gepaard met zachte dagelijkse pigeage. De wijn wordt vervolgens geperst en overgebracht naar een Oostenrijkse eiken foudre van 5000 liter voor een rijping van 8 maanden. Zachte stabilisatie en filtering.

Omschrijving:
Heldere granaatkleur. In de neus tonen van framboos en specerijen, gecombineerd met een kruidige toets, net als in de mond. Ondanks een zeer frisse en lichte aanzet, een kruidig karakter met een explosie van zwarte peperkorrels en kruidnagel op het einde. Verfijnd en elegant met een lange afdronk.

foodpairing:
Hij is perfect als begeleider van couscous met groenten met kalfsvlees, gestoofde kip in rode wijn of ganzenborst met rode kool met gember en marjolein.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.


Je moet minstens18 jaar zijn om verder te kunnen gaan.